3 Ocak 2016 Pazar

Dr. Howard Murad'dan 12 Güzellik ve Mutluluk Tavsiyesi


Dünyada kadınları en iyi anlayan erkeklerden biri seçilen Dr Howard Murad'dan 12 güzellik ve mutluluk tavsiyesi
1. Yeryüzündeki en önemli insan olduğunuzu unutmayın. Siz iyi oldukça, en çok değer verdiğiniz kişiler de daha iyi ve başarılı olacaktır.
2.Her sabah uyandıktan sonra, önce tacınızı takın ve sonra güne başlayın. Kendinizin ne kadar değerli olduğunu asla unutmayın.
3.Tüm olumsuzluklara rağmen güzel bir gün yaşamayı seçmek varken kötü bir gün yaşamayı asla tercih etmeyin.
4. Suyunuzu sadece içmeyin, yiyin; sebze ve meyve tüketimi çok önemlidir; çiğ tüketmek daha iyi ve sağlıklı olacaktır.
5. Mutluluk her gün güzel olan şeyleri görebilmekte gizlidir, görmek için de önce etrafınız bakmayı deneyin ve mutluluğu arayın.
6. Haftada kendinize minimum 2 saatlik bir zaman ayırın ve kendinizi şımartın. Tüm işlerinize ve yoğunluğunuza rağmen bu 2 saatten asla vazgeçmeyin.
7. Kim olduğunuzu keşfedin ve kendiniz olmaktan vazgeçmeyin, asla bir başkasına özenmeyin. Unutmayın ki, siz dünyanın en özel insanısınız.
8. Bir şey öğrenmek istiyorsanız başkalarından önce kendinize sorun ve kendi söylediklerinize kulak verin.
9. Gülümseyin, gülümsemezseniz yanınıza sadece kendisini düşünen 'kişilikler' yaklaşacaktır ve bu kişiler kalbinizi kırarlar.
10. Mükemmeliyetçi olmaktan vazgeçmelisiniz. Unutmayın ki hep mükemmeli istemek sizi kötümserliğe sürükleyecektir. Bugün izin verin kendinize makyajınız biraz aksın ve burnunuz kızarık olsun. Siz, kendiniz olduğunuz için özel ve güzelsiniz.
11. Çevre ile olan bütün göbek bağınızdan kurtulmalısınız ve yalnızca kendiniz için yaşamalısınız. Kendinizi mutlu edebiliyorsanız herkes ve her şey çok daha farklı ve güzel olacaktır. Her şeyin birbiri ile döngü içinde olduğunu unutmayın.
12. Son olarak hayatının aşkını arayanlara; sizi çok sevecek büyük balığı yakalayana kadar küçük balıklarla boşa zaman geçirmeyin bırakın, o anı keyifle bekleyin. Kendinizi, büyük balık karşınıza çıktığında onu görebilecek ve değerini bilecek şekilde ruhen hazırlayın.
-ALINTIDIR-

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

SOSYAL MEDYA